המלצה חברת יעסור - טקסט בהמשך העמוד

הנדון: יצחק קידה, צבע ושות' משרד עורכי דין – מכתב המלצה

משרד עורכי-דין יצחק קירה, צבע ושות' משמש כיועץ משפטי חיצוני העיקרי של החברה מזה כ – 18 שנים. חברתנו במהלך השנים הנ"ל נסחרה בבורסה לניירות ערך של תל אביב כחברה בורסאית בתחום הנדל"ן עד שבשנת 2007 ביצעה הצעת רכש מלאה שצלחה.
משרד יצחק קירה, צבע ושות' העניק לחברתנו ייעוץ ושירותים משפטיים במגוון רחב של תחומים, חברתנו היתה הבעלים, באופן מלא וחלקי, והמנהלת של נכסים רבים ובינהם קניון לב אשדוד, מקבצי דיור, מגדל המאה בתל אביב, מגדל קרית הממשלה, פרוייקט מגורים במעלה אדומים וכדי.
בין היתר יוצגנו על ידי המשרד בעסקאות מקרקעין של מכירת הקניון ומקבצי הדיור לחב' בריטיש ישראל {אזו ריט} ב- 260 מליון ₪, זכויות לבניית מאות יחידות דיור לחפציבה, לאלקטרה ואח"כ למצפור אדומים.
כמו כן יצג המשרד אותנו בפרויקטים של החברה בחו”ל ובעיקר בפולין ומול חברות ומשקיעים שונים בקשר עם פעילות החברה והחברות הבנות.
כמו כן יוצגנו במהלך השנים בהליכים משפטיים שונים ע"י המשרד ובהצלחה יתרה, בינהם בקשות לצווי מניעה ובכללם בקשת חברת אמות למניעת עסקת המכירה לבריטיש ישראל, תביעות אזרחיות דוגמת תביעות נגד אזורים כשותפה של החברה בפרוייקט בית דגן ובסך של 36 מליון דולר, עסקת המכר בבית דגן בסך של כי 18 מליון ₪, ההליכים המשפטיים בדיני חברות מול שותף המיעוט בחברה שהסתיימו בהצלחה יתרה, הסדרים מול בנקים בסילוק חובות ואשראים בסך של כי 200 מליון ₪ ויעוץ שוטף לחברה.
משרד עוה”ד מייצג את החברה בצורה הטובה ביותר, תוך הקפדה על מקצועיות, אמינות, יעילות, זמינות, שקיפות והשגת התוצאות הטובות ביותר לחברה. הטיפול המסור הביא את בעלי החברה, מנהליה ואף עובדיה לפנות למשרד עוה"ד לצורך טיפול משפטי בענייניהם האישיים, לרבות בתחום המקרקעין וכו'.
אנו שמחים להמליץ על משרד עוה"ד יצחק קירה, צבע ושות' ובטוחים כי כל משימה שתמסר לטיפולם יעשו זאת בהצלחה ובמסירות על פי סטנדרטים מקצועיים ואישיים בלתי מתפשרים.

בכבוד רב
שמןאל אזימאוו, מנכ"ל יעסור בע"מ