המלצה SAYNET המשך טקסט בהמשך העמוד

הנדון: מכתב המלצה- משרד עורכי-דין יצחק קירה, צבע ושות'

חברת סאינט-לקת בע”מ הוקמה לפני כעשור כחברה ליבואנית של סוללות טושיבה,סוללות נטענות יונירוס, תיקי קייס לוגיק ועוד שורה ארוכה של מותגים ומוצרים בתחום התקשורת, המחשבים והאלקטרוניקה – אביזרים והתקנים.
משרד עורכי הדין יצחק קירה, צבע ושות' מיצג ומלווה את חברתנו לאורך השנים ומשלבי היזום וההקמה של החברה, מו"מ עם ספקים בחו"ל, הסכמי סחר, חברות לרבות הסכמי שותפים ושותפויות, מקרקעין, הסכמי עבודה ועובדים וליטיגציה לרבות צווי מניעה עפ"י חוק עוולות מסחריות, נזיקין, דיני עבודה וכד'.
יתרונו של המשרד בכך שהוא עוסק במגוון רחב של תחומים ובמקצועיות רבה, תוך הבאה בחשבון של שיקולים עסקיים ואחרים – מאפשרת לחברה לרכז את הטיפול בכל ענייניה המשפטיים במשרד אחד אשר מכיר את צרכיה וזהו יתרון שלא יסולא בפז. יתרה מכך,
עוה"ד השותפים במשרד, עוה”ד יצחק קירה ועוה"ד גיל צבע כמו גם עוה”ד השכירים כולם בעלי השכלה וידע רחבים מאוד ובתחומים אחרים מתחום המשפט דבר שמאפשר להם ראיה והבנה טובה יותר של כל נושא ומתן פתרון מתאים לסוגיה ועבור הלקוח.
לאורך השנים ובנושאים המשפטיים שמסרנו לטיפולו של המשרד, קיבלנו שירות יעיל, מהיר, ממוקד ונכון ובהצלחה רבה.
מניסיוננו המצוין ורב השנים עם משרד יצחק קירה, צבע ושות', אנו ממליצים בחום על שירותיו, הן מבחינה מקצועית והן מבחינת יחסי אנוש מעולים.

בברכה, אבי ספורטה מנכ"ל
סאינט לקת בע"מ